Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego.

Wymagania:

   – biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel),

   – znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację telefoniczną oraz prowadzenie korespondencji służbowej,

   – terminowość i poprawne wykonywanie powierzonych zadań,

   – dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność,

   – komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  –  mile widziane doświadczenie na stanowisku księgowo – kadrowym.

Oferujemy:

– zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,

– atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

– możliwość rozwoju zawodowego,

– pracę w młodym, zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres praca@betonix.pl.

Kontakt telefoniczny pod numerem – 662-488-599 w godz. 08:00-16:00.

Pracownik produkcji w zakładzie prefabrykacji – Niemcy

Obowiązki:

wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów żelbetowych i betonowych tj.:

• demontaż i czyszczenie form,

• zalewanie przygotowanych form betonem,

• przygotowanie i montaż zbrojeń,

• inne prace związane z procesem prefabrykacji.

Wymagania:

• umiejętność pracy w grupie,

• sumienność, rzetelność, pracowitość,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęci do nauki nowego zawodu,

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnym ubezpieczeniem,

• wynagrodzenie wypłacane w euro, regularne płatności,

• kartę EKUZ,

• zakwaterowanie w Niemczech,

• zapewniamy odzież roboczą oraz zaplecze narzędziowe,

• zapewniamy transport do miejsca pracy,

• możliwość ubiegania się o rozliczenie Kindergeld,

• stałą opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu – +48 664-383-070, +48 880-159-378.